Montáž skleněných dveří

Firma Bepof spol. s r.o. zajišťuje dodávku všech výrobků z e-shopu na požadovanou adresu v rámci celé ČR. Cena dopravného je uvedena v obchodních podmínkách. Výrobky jsou baleny tak, aby během přepravy k zákazníkovi nedošlo k poškození.

Při vyjímání výrobků z obalů (zejména skleněných a zrcadel) věnujte zvýšenou pozornost při použití ostrých a tvrdých předmětů, tak aby nedošlo k nechtěnému poškrábání povrchů.

Montáž dveří, zrcadel ani jiných výrobků nabízených v e-shopu není součástí dodávky. U skleněných dveří a zrcadel doporučujeme montáž svěřit odborné firmě zabývající se touto činností. Rozhodnete-li se k montáži vlastními silami postupujte dle návodu, který je součástí dodávky.

V případě zájmu o montáž našich výrobků našimi pracovníky lze domluvit podmínky individuálně – využijte e-mailu nebo kontaktního tel. čísla. Tuto službu je možné využít u objednávek např. většího počtu skleněných dveří. Cenu a termín montáže sdělíme s ohledem na požadovaný objem prací a s ohledem na vzdálenost od místa sídla naší firmy.

V případě zájmu o speciální skleněné prvky nebo výrobky (např. zrcadla na míru nebo skleněné stěny, schodišťové stupně, zábradlí, stěny do sprchových koutů apod.) využijte náš poptávkový formulář a následně Vás bude kontaktovat náš pracovník, který s Vámi projedná možnosti řešení Vašeho požadavku.